• ПН - ПТ 10.00 - 19.00
  • Львівська обл, м. Городок
  • +38-097-029-8888

FAQ

Чи імпортуєте ви автомобілі зі США?

Ні, Badzinger Auto – це імпорт автомобілів винятково з країн Євросоюзу.

Чи можна у Вас купити авто за перерахунком на юридичну особу?

Так, будь-яке авто можна купити у нас за перерахунком, з відшкодуванням ПДВ, за винятком легкових електромобілів, де ПДВ не накладається при розмитненні. Відповідно, рахунок для оплати не буде містити ПДВ.

Які марки авто найпопулярніші серед електромобілів?

Бестселером продажів є Renault Kangoo ZE. За останні 2 роки ми продали близько 1000 авто цієї моделі. Це один з найдоступніших електромобілів на ринку, що чудово підходить як для приватних потреб, так і для бізнесу.

Де обслуговують електромобілі?

На сьогодні в Україні є достатньо автосервісів, які обслуговують електромобілі. До того ж, механіки Badzinger Auto теж вже мають багато досвіду з ремонту електромобілів, а основне, що всі запчастини до найпопулярніших моделей (Renault Kangoo ZE, Renault Zoe), є в нас в наявності.

В Європі дуже поширена практика оренди (лізингу) акумуляторів в електромобілях. А які акумулятори містять ваші авто?

Так, більшість електромобілів в Європі купують без тягової батареї та беруть її в оренду (з гарантією), сплачуючи щомісячний внесок (~100€) за користування. Ці авто суттєво дешевші на ринку, і за допомоги різних «схем» їх завозять в Україну (залишивши батарею, яка по факту належить не клієнту). В подальшому, у кінцевого клієнта можуть виникнути проблеми, так як батарею можуть заблокувати. Всі наші авто мають викуплені батареї, кожна з яких належатиме новому власнику авто. Перевірити це можна в офіційного дилера, надавши номер VIN чи номер батареї.

Чи можу я купити авто на Вашому майданчику в Польщі?

Так, звісно, першочергово всі авто з країн ЄС потрапляють на наш майданчик в Польщі, а вже звідти ми завозимо їх автовозами в Україну і розмитнюємо. Тому, переважно, з майданчика в Польщі ми продаємо авто в країни ЄС.

Чи продаєте Ви авто в кредит або в лізинг?

Так, значна частка автомобілів продається в кредит або в лізинг. Банки, з якими працюємо, це Приватбанк і OTP Bank.

Чи надаєте авто під виплату?

Ні, такої послуги ми не надаємо.

Чи можна залишити своє авто під реалізацію на Вашому майданчику?

Ні, на сьогодні ми продаємо лише імпортовані нами автомобілі, оскільки впевнені в надійності наших європейських партнерів, а довіра клієнтів для нас – на першому місці.

Чи можливий тест драйв перед купівлею?

Так, кожне авто можна протестувати, можлива також перевірка на обраному Вами автосервісі.

Як часто здійснюються нові надходження авто?

Щотижня до нас на майданчик прибуває 15-25 авто з Європи.

Чому варто придбати авто в Badzinger Auto?

У нас ви знайдете великий вибір автомобілів, хороші ціни та гарантію чесності пробігу. За бажанням клієнта, ми надаємо дані і фото з аукціону, де було куплене авто, щоб ви мали можливість переконатися, що обрана машина відповідає заявленій інформації.